Regularny Plan Inwestowania w Złoto

Buduj swoje oszczędności w postaci fizycznego złota w skarbcu w Szwajcarii

Oferowany przez BullionVault Regularny Plan Inwestowania w Złoto pozwoli Ci budować swoje oszczędności w złocie przy minimum wysiłku z Twojej strony. Wystarczy złożyć na swoim koncie w banku stałe polecenie comiesięcznego przelewu na konto w BullionVault, a my za każdym razem za dostępne na koncie środki w Dolarach, Funtach lub Euro kupimy złoto po Londyńskiej Cenie Dnia, na której wzorują się profesjonalne rynki metali szlachetnych na całym świecie.

Twój kruszec gromadzi się w profesjonalnym, podporządkowanym nadzwyczajnym standardom bezpieczeństwa skarbcu w Zurychu, w Szwajcarii. Nie podpisujesz cyrografu - w każdej chwili możesz zawiesić lub zaprzestać przelewania pieniędzy bądź też sprzedać metal i wypłacić pieniądze: nie ma żadnych opłat "karnych" ani konieczności wypowiadania umowy z wyprzedzeniem.

Jak ustawić Automatyczny Plan Inwestowania w Złoto?

  • Zaloguj się na konto w BullionVault, przejdź na stronę TWOJE KONTO >> USTAWIENIA i kliknij Włącz Auto-Invest. W ten sposób upoważnisz BullionVault do kupowania na Twoim koncie złota po popołudniowej Londyńskiej Cenie Dnia.
  • Ustaw polecenie regularnego przelewu (z Twojego połączonego konta bankowego) na odpowiednie konto BullionVault. Jeżeli nie możesz tego zrobić przez Internet, skontaktuj się ze swoim bankiem. Pamiętaj również, aby sprawdzić, ile przelewy tego typu będą Cię kosztować.

Ile to kosztuje?

Płacisz standardową prowizję 0,5% od każdego kupna i sprzedaży po Londyńskiej Cenie Dnia (oficjalnej cenie dla danego dnia) oraz standardową miesięczną opłatę za przechowywanie (z wliczonym ubezpieczeniem) w wysokości 0,01% wartości (minimum 4$ miesięcznie). Do transakcji w euro lub funtach szterlingach jest dodatkowa opłata w wysokości 0,3% - za zmianę waluty.

Więcej o Regularnym Planie Inwestowania w Złoto

Zmień ustawienia funkcji Auto-Invest

Złoto profesjonalnie przechowywane w skarbcu w Szwajcarii.
Upoważniasz BullionVault do kupowania na Twoje konto kruszcu po Londyńskiej Cenie Dnia, ogłaszanej każdego dnia na stronie LBMA.
Zlecasz regularny przelew z konta w banku.
Sprzedajesz swoje złoto i wypłacasz środki, kiedy tylko chcesz; nie ma okresu minimalnego a więc i żadnych karnych opłat za przedwczesne wypłacenie oszczędności.
Załóż konto już dzisiaj