Wykres cen srebra - Wykres cen srebra

Bieżące ceny srebra na żywo - Londyn, Zurych, Singapur i Toronto - BullionVault

Wykres cen spot srebra: objaśnienia

Wykres BullionVault przedstawia bieżące ceny spot na profesjonalnych rynkach srebra. Ceny te są podawane w celach informacyjnych.

Oferujemy najszybsze dostępne online aktualizacje danych, przetwarzane co 5 sekund. Nie trzeba nawet odświeżać okna wyszukiwarki. Wykres oferuje Ci również historyczne dane sięgające 20 lat wstecz, dzięki czemu możesz przyjrzeć się także trendom długofalowym. Najświeższe i historyczne dane dostępne są w siedmiu różnych walutach.

Wykres cen srebra jest dostępny w następujących walutach: euro, dolar USA, dolar australijski, dolar kanadyjski, japoński jen, frank szwajcarski i funt szterling.

Kupujzłoto i srebro za dolary, euro lub funty.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego ceny na Platformie Wymiany BullionVault ulegają zmianom w ciągu weekendów, kiedy wykres pozostaje nieruchomy?
Wykres cen złota i srebra na stronie BullionVault przetwarza dane pobierane ze światowych hurtowych rynków kruszców, które w weekendy i święta są zamknięte. Serwis BullionVault natomiast nigdy nie jest "zamknięty", umożliwiając dokonywanie transakcji 24 godziny na dobę, każdego bez wyjątku dnia w roku.
Can I get an alert if the market moves significantly?
If you have a Twitter account you can follow $1, $2 & $3 movements by following our Tweets from @SilverPriceUSD1, @SilverPriceUSD2 & @SilverPriceUSD3. For more information see the Gold Price Alerts page.
Czy mogę kupić srebro po tych cenach?
Tak. BullionVault oferuje inwestorom prywatnym na całym świecie dostęp do profesjonalnych rynków kruszcu. Możesz korzystać z najniższych kosztów kupowania, sprzedawania i przechowywania, poczynając już od jednego grama czyli zaledwie ułamka uncji.
Co to jest Cena Londyńska?
Londyn jest sercem światowego rynku fizycznego srebra. Dwa razy dziennie największe tutejsze banki bulionowe uzgadniają oficjalną cenę, na podstawie której rozliczają swoje oczekujące transakcje i cena ta znana jest jako London Fix.
Czy mogę kupić metal po Cenie Londyńskiej?
Tak. Dzięki Cenie Londyńskiej możesz w łatwy sposób kupić lub sprzedać metal.
Kruszec i gotówka potrzebują zwykle dwóch dni na rozliczenie na Twoim koncie. Kiedy kupujesz, twoje środki pozostają zarezerwowane na koncie do czasu, kiedy złoto zostanie rozliczone i dostarczone na konto. Kiedy sprzedajesz w ten sposób, złoto pozostanie zarezerwowane do czasu rozliczenia transakcji, kiedy to w jego miejsce pojawią się środki finansowe, czyli zwykle przez dwa dni robocze.
Otwarte zlecenia są realizowane tylko w dni, kiedy ogłaszana jest cena London Fix.
Jak BullionVault określa cenę za kilogram?
Cena dnia, London Fix, publikowana jest dla uncji trojańskich w dolarach amerykańskich, brytyjskich funtach szterlingach i euro. Jedna uncja trojańska to 0,0311034768 kg. W BullionVault zlecenia realizowane są w kilogramach. Przeliczamy cenę podaną jako kurs London Fix na ilość wyrażoną w kilogramach i zaokrąglamy do najbliższego dolara, euro i funta. Stosujemy tę samą cenę za kilogram dla zleceń kupna i sprzedaży, bez spreadu.
W jaki sposób mogę zrozumieć, jakie czynniki mają regularny wpływ na cenę srebra?
Na stronie Rynek złota codziennie publikujemy wiadomości na temat ceny srebra oraz jej związku z rynkami finansowymi. Oprócz tego, zarejestrowani użytkownicy BullionVault mogą w ustawieniach swojego konta uaktywnić opcję otrzymywania codziennych powiadomień dotyczących ceny srebra oraz czynnyków na nią wpływających.
Czym jest BullionVault?
BullionVault jest obecnie największą na świecie usługą internetową oferującą możliwość inwestowania w złoto i srebro, przechowując kruszce o łącznej wartości około 2 miliarda dolarów dla ponad 50 000 użytkowników.
Czy mogę sprawdzić dzisiejszą cenę srebra?
Tak. Na wykresie możesz sprawdzić aktualną cenę złota i srebra oraz śledzić jak się zmieniła w ciągu ostatnich 10 minut, godziny, 6 godzin lub na przestrzeni całego dnia. Dostępna jest również wersja mobilna wykresu na iPhone'a oraz na urządzenia w systemie Android.

Rejestracja konta jest darmowa i zajmuje około minutę. Jako nowy użytkownik otrzymasz darmowy kruszec, którym możesz handlować od zaraz.

Otwórz konto