Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Jak przenieść złoto do innego skarbca?

Aby przenieść swoje zasoby do innego skarbca, najpierw musisz sprzedać złoto, ktore obecnie posiadasz w jednym ze skarbców i następnie za uzyskane w ten sposób środki odkupić złoto w innym skarbcu.

Prędkość, z jaką się to dokona, zależeć będzie od tego, czy akceptujesz aktualnie dostępne Ci ceny, czy nie.

Procedura

Krok 1. Sprzedaj ilość złota lub srebra, którą chcesz wyprowadzić z danej lokalizacji.Jeśli nie wiesz, jak sprzedać swoje złoto lub srebro, kliknij tutaj.
Krok 2. Kiedy transakcja sprzedaży zostanie rozliczona, na Twoim saldzie pojawią się dostępne środki finansowe.Za pomocą tych pieniędzy możesz teraz kupić złoto lub srebro w innym skarbcu.Jak kupić złoto lub srebro, możesz się dowiedzieć klikając tutaj.

Alternatywna sugestia

  • W wyjątkowych okolicznościach może zostać wykonany fizyczny transport sztabek z jednej lokalizacji do drugiej, ale może to być skomplikowane.Na profesjonalnym rynku złota sztabki mogą formalnie utracić w procesie transportu swój status "Good Delivery".Na przykład sztabka złota posiadająca status "Good Delivery" w Londynie może nie być automatycznie zakwalifikowana jako taka w Nowym Jorku, a wyprowadzona ze skarbca może nawet nie zostać później przyjęta z powrotem przez rynek w Londynie.Trzeba to bardzo starannie brać pod uwagę, zanim uzgodni się taki transport, co jest o tyle ważne, że w BullionVault kładziemy nacisk na to, by 100% naszego złota było w profesjonalnym standardzie akceptowanym w na danym rynku.Jeżeli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z BullionVault.