Opinie naszych klientów i inwestorów

Zapoznaj się opiniami użytkowników BullionVault

Wszelkie komentarze ze strony użytkowników na temat funkcjonowania naszego serwisu są jak najbardziej mile widziane. Prosimy o kontakt pod adresem: feedback@BullionVault.com

Opinie klientów BullionVault

Zanim przeczytasz te komentarze, chciałbym Cię zapewnić, że każdy z nich jest prawdziwy. Jeżeli cytat pochodzi z innej strony Internetowej, podaję autora wypowiedzi. Jeżeli cytuję klienta, który wyraził swoją opinię bezpośrednio do mnie, podaję jedynie inicjały, by zachować anonimowość naszych klientów. Przechowuję wszystkie swoje mejle - na wypadek, gdybym kiedyś musiał na nie odpowiedzieć! Paul Tustain (dyrektor)

BullionVault pozwala inwestorom kupować złoto przy najniższej możliwej marży, jak również przechowywać je po najniższych możliwych kosztach.
Bill Bonner - The Daily Reckoning
Jeżeli chcesz wejść w posiadanie złota, problem tkwi w tym, że posiadanie udziałów w kopalniach złota czy w funduszach ETF na złoto nie zmniejsza wcale ryzyka - potrzebujesz tak naprawdę fizycznego kruszcu. Nie koniec na tym - potrzebujesz go nie tutaj tylko w politycznie stabilnym kraju, który jest przyjazny, ale nie za bardzo przyjazny, jeżeli wiesz, co mam na myśli. Zurych jest dobry i oni to właśnie robią.
Eric Janszen - President itulip.com
Przyglądałem się rozwojowi BullionVault.com i osobiście ich przetestowałem; uważam, że to znakomity system, świetna metoda kupowania złota i firma, której nie wahałbym się polecić odwiedzającym każdego miesiąca nasza stronę [goldprice.org] inwestorom powyżej 40 000.
Joel Bruce - CEO goldprice.org
Paul, mogę jedynie dorzucić swój głos do tego chóru pochwał pod adresem Twojego wspaniałego pomysłu na prawdziwy i bezpieczny handel złotem dostępny dla każdego. Sądzę, że ten sposób na przechowywanie wartości będzie w nadchodzącym czasie nabierał coraz większego znaczenia, dlatego ponaglałbym każdego, by do swojego portfolio włączył złoto w BullionVault - dla bezpieczeństwa i spokoju umysłu.
Steve Rapaport - właściciel - www.soylentgreenback.com/
Doskonale zdaję sobie sprawę, że są okoliczności, w których dla pewnych osób zakup i przechowywanie za granicą, to znaczy poza granicami Stanów Zjednoczonych, ma jak najbardziej sens. W przeszłości nie mogłem jednak zarekomendować inwestorowi nic innego niż szukanie sobie banku w Szwajcarii. Teraz już mogę. BullioVault to niezwkle profesjonalna marka wyspecjalizowna w metalach szlachetnych, w posadaniu Galmarley Limited, zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii spółki z siedzibą w zachodnim Londynie.
Bill Haynes - CEO, CMI Gold & Silver Inc., Phoenix, Arizona, USA
Nie znalazłem jak dotąd lepszego sposobu na posiadanie profesjonalnego złota inwestycyjnego [...] Wspaniała obsługa klienta, całkowite bezpieczeństwo i spokój umysłu.
Garry Knott - www.sovereignlife.com
Pracuję dla Virtual Metals Research and Consulting w Londynie. Porównujemy właśnie rozmaite koszty i zyski odnośnie różnego rodzaju inwestycji w złoto [...] Wasz produkt wydaje się być jednym z najbardziej konkurencyjncyh na poziomie kosztów. Wasza strona intenetowa jest super jasna, jeśli chodzi o koszty inwestycji.
Matthew Turner - analityk www.virtualmetals.co.uk
Takie pomysły nie pojawiają się często. Jest to strona bardzo wysokiej jakości.
Doug Richard - The Financial Times
Byłem zdumiony także tym, że za pośrednictwem tej usługi mogłem kupić złoto taniej niż na miejscu w Stanach. Serwis sam w sobie wspaniały. Dziękuję za wszystko.
MC
Chciałem tylko powiedzieć, jak bardzo lubię waszą stronę [...] Będąc osobą nieszczególnie obdarzoną zmysłem finansowym, doceniam prezentację Paula Tustaina na waszej stronie, obrazującą wszystko na przykładzie porównań do słupów banknotów - jest bardzo klarowna i zapiera dech w piersiach!
SL
Jak na razie, jestem pod ogromnym wrażeniem serwisu. Wszystko jest bardzo profesjonalne i bezpieczne. Uwielbiam to, że możesz wybrać, gdzie przechowujesz swoje złoto. Każdy, z kim w BullionVault rozmawiałem, był bardzo profesjonalny, pomocny i przyjacielski.
AR Jnr
Właśnie przesłałem środki i sprawdziłem moje konto; muszę wam pogratulować prędkości, łatwości w użyciu i obsługi. Tak wysokie standardy obsługi klienta są w dzisiejszych czasach rzadkością.
EM
Jestem pod wielkim wrażeniem tak samego systemu i procesu, jak i jakości obsługi na waszym czacie, kiedy potrzebowałem pomocy. Jestem przekonany, że to będzie ogromny sukces.
JS
Absolutnie świetne i naprawdę doceniam czas, który mi poświęciliście, by wyjaśnić parę spraw przez telefon kilka tygodni temu.
ES
Jestem pod ogromnym wrażeniem strony i usług, jakie świadczycie. Gratuluję wspanialego pomysłu i świetnie wykonanej roboty!
FT
Dzięki za wszystko, jesteście świetni
AB
Strona jest imponująca. A pomysł znakomity.
TO
Zrobiłem ogromny research na temat możliwości zakupu i przechowywania złota. W mojej opinii nie ma dwóch zdań: wasz serwis daleko wyprzedza inne możliwości... Chciałbym tylko wiedzieć wcześniej to, co wiem teraz. Dziękuję za wspaniały serwis.
WN
Wygodne i oszczędne rozwiązanie, by posiadać złoto. Wasi operatorzy odpowiadający na telefony są bardzo pomocni i sprawiają wrażenie, jakby mogli poświęcić każdą ilość czasu, by wyjasnić wszystko, co mnie niepokoi i udzielić mi wszelkich informacji, których potrzebowałem, zanim podjąłem decyzję o takiej inwestycji. Dzięki za dotychczasową pomoc
BC
Sądzę, że macie wspaniały serwis ze znakomicie zaprojektowaną stroną, która jest jasna i łatwa w obsłudze. Przyciągnęła mnie możliwość przechowywania w Szwajcarii - być może jest to wybór całkowicie emocjonalny, ale w sytuacji, gdy Wielka Brytania zwiększa regulacje i ograniczenia, poczułem, że to prawdziwy bonus... Świetny interes i cieszę się, że wstąpiłem na ten pokład.
PB
Obsługa znakomita. Rozsądne koszty i wąski spread. Świetne na całej linii.
WM
To było naprawde łatwe [...] Wasza strona internetowa jest pod każdym względem naprawde dobra, bardzo ciężko znaleźć tu jakąś skazę
CW
Potrafię z całą pewnością poznać się na świetnej jakości strony internetowej i docenić wspaniały pomysł, jeśli takie widzę. To właśnie jest taki przypadek; gdyby to jeszcze nie było zaprojektowane, to po prostu czekałoby, aż zostanie za chwilę wymyślone.
IH
BullionVault to świetny serwis a strona jest bardzo przyjemnie zrobiona.
RH
Usługi świadczone przez BullionVault oceniam naprawdę wysoko.
IR
Dokonywanie transakcji na stronie BullionVault to była bułka z masłem. Uwielbiam ten koncept. To naprawdę ZNAKOMITE, kiedy nie musisz płacić spreadu. Odnoszę wrażenie, że serwis jest bardzo szczery, uczciwy, transparentny i dający każdemu możliwość uzyskania najlepszej ceny.
AVH
BullionVault to fantastyczna strona, bardzo prosta w obsłudze i dokładnie spełniająca moje oczekiwania. W szczególności podobają mi się emailowe potwierdzenia każdego logowania [...] Wydało mi się to wszystko niezwykle łatwe w obsłudze i jestem zachwycony wspaniałą obsługą klienta. Nie mogę się nachwalić BullionVault każdemu, kogo spotykam! Dobra robota, tak trzymać!
DH
Chciałbym powiedzieć, że wasza strona jest bez wątpienia jedną z najbardziej funkcjonalnych, najlepiej zorganizowanych i zaprojektowanych stron, z którymi kiedykolwiek miałem do czynienia.
GS
Uwielbiam tę usługę i stronę internetową. Właściwie cały wasz model prowadzenia tego biznesu jest dobry i - jak wiele świetnych pomysłów - jest bardzo prosty i właściwie to się zastanawiam, dlaczego już wcześniej nikt tego nie zrobił.
RK
Świadczycie znakomite usługi. Najbardziej podoba mi się to, że mam możliwość przechowywania złota w Szwajcarii. Platforma wymiany jest prosta i łatwa w obsłudze, szczególnie z opcją sugeruj [dostępną za pośrednictwem Asystenta - przyp. wydawcy]. Spodziewam się długiej i obustronnie korzystnej współpracy
MR
Myślę, że rozwinęliście pomysł internetowej platformy wymiany złota do poziomu sztuki!   Wasze prowizje są najniższe ze wszystkich, jakie widziałem w sieci.
BKP
Uważam, że macie bez dyskusji najlepszy serwis internetowy.  Wydaje mi się, że poprzez wasz serwis klient ma gwarancję uzyskania ceny możliwie najbliższej cenie spot.
JT
Ogromne dzięki za tak przyjazny i efektywny układ strony
MA
Wszystko jest na wspaniałym poziomie: obsługa, informacja, strony pomocy itd. Dzięki ogromne Tobie i Twojej ekipie.
EFR
Chciałem tylko krótko powiedzieć, że jestem absolutnie zakochany w BullionVault.com  Wasza strona dostarcza swietnych usług w efektywny sposób [...] Nawet nie wiem, czy dałoby się tutaj coś jeszcze poprawić!
TJ
najbardziej ekscytujące nowe zjawisko na rynku złota, jakiego świadkiem kiedykolwiek byłem. BullionVault daje Ci możliwość kupowania i sprzedawania najczystszego złota przy najwęższym spreadzie - bez opłat za dostawę, przy minimalnych opłatach ubezpieczeniowych i kosztach przechowywania, które Twój miejscowy bank przyprawią o rumience wstydu.
Adrian Ash - City Editor - www.DailyReckoning.co.uk  [Przypis wydawcy: Rok po napisaniu tych słów Adrian Ash dołączył do ekipy BullionVault jako Head of Research. Pewnie o to właśnie mu chodziło!]
Jeśli Bill Bonner et al. was polecają, to na pewno jest to wystarczająco dobre i dla mnie... Zamierzam własnie zasilić moje konto i wkrótce zacznę kupować.
TS
Jestem nowy jeśli chodzi o złoto, ale już od jakiegoś czasu rozglądałem się za jakąś możliwością, by je dodać do mojego portfolio inwestycyjnego [...] Przyjrzałem się waszej stronie i to było właśnie to, czego szukałem - łatwy sposób, by kupować, sprzedawać lub po prostu przechowywać złoto: bez specjalnego zamieszania i przy bardzo rozsądnych prowizjach. Platforma wymiany bardzo prosta w obsłudze, nawet dla takiego nowicjusza jak ja.
JS
So far, So good! Macie nieprawdopodobnie przyjazny użytkownikowi system.
GB
Trzymajcie ten poziom, dobra robota.  Nie ma sensu czegokolwiek zmieniać! Wspaniała strona i obsługa.
MD
Wasza firma jest dokładnie tym, czego szukałem; wspaniała strona ze świetnymi informacjami i system, po którym poruszać się można po prostu intuicyjnie.
JDC

Strona inwestycyjna, dzięki której ludzie mogą kupować i sprzedawać złoto, którego są legalnie właścicielem i które jest bezpiecznie przechowywane w profesjonalnych skarbcach. Strona zasługuje na wysokie noty za to, że jest tak czytelna i dobrze zaprojektowana. Układ jest bardzo jasny nawet dla niedoświadczonego użytkownika, a strona główna oferuje linki prowadzące do szczegółowych ale bardzo jasnych instrukcji i odpowiedzi na pytania. Poklikaj, żeby poznać wyjaśnienia i znaczenie specjalistycznych terminów, dotyczących złota, bezpieczeństwa, ubezpieczenia, przechowywania, ryzyka, itd.

Poszukiwałem łatwego i niedrogiego sposobu na posiadanie złota. To wydaje się wypełniać tę nisze w sposób doskonały. Ustawiam swoją cenę i czekam, aż rynek do niej dojdzie. Dostarczacie naprawdę świetnych usług.
TA
Przyglądałem się waszej stronie (BullionVault) i jestem pod ogromnym wrażeniem. Gdybyż tylko wszystkie internetowe usługi handlowe były tak jasno objaśnione!
RB
Uwielbiam ten koncept i podoba mi się strona. Wykonaliście znakomitą robotę urządzając to wszystko.
JN
Właśnie kupiłem 1kg [...] Wasze ceny są najlepsze. Tak trzymać.
BH
Serwis, który oferujecie, wydaje się rewelacyjny, więcej nawet - wysoko ustawiacie poprzeczkę etycznej jasności, coś, co w dzisiejszym klimacie biznesowym nie zdarza się wszędzie.
LB
Dzięki za naprawdą wartościową usługę dostępu do złota.
John Tsangarides - www.cupel.com
Muszę wam pogratulować prezentacji na waszej stronie internetowej, a także prostego i uczciwego sposobu, w jaki wyjaśniacie zasady i szczegóły funkcjonowania rynku.
TBC
Robię interesy z waszą firmą, bo wydaje mi się to najłatwiejszą i najtańszą drogą, by ulokować część moich funduszy w złoto znajdujące się w Zurychu [...] Spodziewam się długiej, solidnej relacji z waszą firmą.
MS
Niektórzy z nas, którzy mają względnie małe sumy do zainwestowania (35 000 funtów to dla mnie mnóstwo pieniędzy), wiedzą, że sprzedawanie gdy poszło w górę, by odkupić jak cena spadnie, jest ryzykowne, ale to też jednocześnie jedyny sposób, by powiększyć trochę swoje zapasy złota. Dzięki waszym malutkim kosztom można wyrwać dodatkowych parę gramów złota bez konieczności wyczekiwania na ogromne skoki cen na wykresie. [...] Słuchanie takich ludzi jak ci w "Money Morning" utrzymało mnie z dala od kłopotów - i sprowadziło do was. Jako osoba, która łatwo wpada w panikę, w BullionVault czuję się bezpiecznie, bo system nie pozwala mi przycisnąć złego przycisku i wydać pieniędzy, których nie mam. Ogromne dzięki dla Ciebie i dla Twojej wspaniałej ekpiy.
SR
Dla nowicjusza jest to z początku wrażenie przytłaczającego muru, ale odrobina wytrwałości z mojej strony i wspaniałe samouczki, w które zaopatrujecie użytkownika, pozwoliły mi w ciągu kilku dni uchwycić funkcjonalność strony; teraz cenię sobie swoją obecną zdolność dzialania jako aktywny gracz i market maker.
GMcG
Po paru innych metodach inwestowania w złoto, muszę przyznać, że uwielbiam BullionVault i polecam każdemu, kto tylko pyta mnie o zdanie.
TN
Królowa powinna was naprawdę uszlachcić za wspaniałe uslugi, jakie świadczycie dla nas, zwykłych ludzików. Skarbowy przysłał nam przedwczoraj zwrot podatku, mnie, mojej żonie i trójce dzieci 2x600 i 3x300, czyli w sumie 2 100 USD. Bez zwłoki (wczoraj) przesłaliśmy to na konto w BullionVault i natychmiast kupiliśmy kruszec.
DC
Ta firma to najlepsze miejsce, by inwestować w złoto.
FS
Uważam, że serwis i narzędzia są doskonałe. Procedura otworzenia i weryfikacji konta również była bardzo łatwa i wygodna.
SD-K
Chciałam tylko podziękować za wesołą, cierpliwą i przyjazną obsługą dla nerwowej - znowu - nowicjuszki! Znakomita strona, zdumiewający software, wspaniała ekipa. Co jeszcze mogę powiedzieć? Może przede wszystkim jeszcze bardziej podziękować Adrianowi, którego artykuły dodały mi kurażu!
ML
Chciałbym tylko powiedzieć, jak niezwykłe jest BullionVault, a także to, że jestem po prostu zachwycony każdym aspektem usług, które świadczycie. Byłem z wami tylko od października zeszłego roku (2007), ale jestem po prostu rozłożony niewiarygodnym profesjonalizmem i klasą BV. Nie mogę się dość nachwalić BV każdemu, kogo spotykam i cały czas wyśpiewuję peany. Wasza strona jest niewiarygodnie szczegółowa, łatwa w użyciu, jasna i - co najważniejsze - niewiarygodnie bezpieczna. Byłem pod niezwykłym wrażeniem waszych innowacyjnych i nieprzeciętnie spersonalizowanych środków bezpieczeństwa, takich jak wiadomości wysyłane na adres email za każdym razem, gdy się loguję czy wprowadzam zlecenie wypłaty środków. Daje mi to bardzo silne poczucie bezpieczeństwa i zapewnia spokój umysłu - gdyby kiedykolwiek ktoś próbował na moim koncie dokonać przekrętu, będę o tym natychmiast poinformowany. Naprawdę nie wiem, jak wyrazić, jak bardzo jestem zachwycony i pod jakim jestem wrażeniem - daję wam 11 punktów na dziesięć i pięć gwiazdek na pięć możliwych. Wasza konkurencja nie ma z wami szans. [...] Ostatnio poczyniłem inwestycje w imieniu mojej mamy, taty i młodszego brata i wszyscy oni są pod wrażeniem BullionVault. Gorące podziękowania od BARDZO, BARDZO zadowolonego Inwestora w Złoto.
DAH
Prawdę mówiąc, fakt, że będąc brytyjską firmą wszystko automatycznie jest u was podawane w dolarach amerykańskich, jest dla mnie niesmaczny. Ale to znakomity koncept i spodziewam się zostać wkrótce potentatem złota.
AK
Strona doskonale spełnia moje potrzeby, dziękuję i nie mam żadnych powodów do narzekań!
PC
Nie ulega wątpliwości, że świadczycie znakomite usługi i dziękuję wam za ten wspaniały pomysł, jakim jest BullionVault. Jestem pod TAKIM wrażeniem, że opowiedziałam o was moim najlepszym przyjaciołom.
JL
Znakomite nowe przedsięwzięcie, które - podejrzewam - wzbudzi wkrótce zainteresowanie wielu subskrybentów Fullermoney
David Fuller - fullermoney.com
Dogodny, ekonomiczny i bezpieczny sposób, by kupić i przechowywać złoto: zainteresowani posiadaniem fizycznego złota, którzy chcieliby zarazem uniknąć problemów z trzymaniem go u siebie, powinni zastanowić się nad https://www.bullionvault.com/. Opłaty za korzystanie z serwisu są bardzo niskie, niewielki jest także spread.
Właśnie eksperymentowałem z małymi sumami pieniędzy, żeby sprawdzić, jak ten cały system działa. Myślę, że jest bardzo łatwy w obsłudze. Sądzę, że strona jest najlepszym i najtańszym sposobem na wejście w posiadanie złota; dlatego zacząłem ją polecać innym.
LS
Chciałem podziękować za tak niewiarygodny serwis.  Rozglądałem się uważnie za sposobem na inwestycję w złoto, który byłby bezpieczny i elastyczny.  Możliwość wskoczenia na rynek złota bez konieczności bawienia się monetami, z łatwym dostępem do najlepszych cen bez konieczności jeżdżenia do dealerów jest fantastyczna. Tak trzymać.
MB
Wasza usługa jest w sposób oczywisty najlepszą - tak technicznie jak finansowo - opcją umożliwiającą posiadanie złota klientowi detalicznemu. Jeżeli nie w ogóle jedyną.  Doceniam również usługę pomocy na czacie. [...] Gratuluję sukcesu, na który w pełni zasłużyliście i życzę jeszcze większego.
SK
Cała strona i system transakcyjny są wyjątkowo solidne i świetnie zaprojektowane.
MS
Platforma Wymiany i poszczególne podstrony są znakomite.
MS
Jako że inwestorzy ponownie odkrywają złoto, często jesteśmy pytani, jaki jest najlepszy sposób, by kupić fizyczny złoty kruszec. Jak dla nas odpowiedź jest prosta: BullionVault. Dlaczgeo mamy aż tak wysokie mniemanie o BullionVault? Oferuje niebywale niskie koszty transakcyjne, niespotykanie niskie w dziedzinie fizycznego złota opłaty za przechowywanie alokowanego metalu i niedoścignione zabezpieczenia (pryncypałowie Delta Global osobiście wizytowali ich nowojorski skarbiec)
CH - www.deltaga.com
Pozwólcie mi tylko powiedzieć, że rozwinęliście znakomity produkt. Opowiedziałem już o tym kilku moim przyjaciołom.
BC
Chciałabym powiedzieć, pod jak wielkim jestem wrażeniem tego podejścia do kupna, sprzedaży i przechowywania złota, jak również jakości samej strony. Poszukiwałam najlepszego sposobu, by kupować, sprzedawać i przechowywać złoto i to wyprzedza inne możliwości, które w czasie tych poszukiwań znalazłam, o kilka długości.
DP
Dopiero co się zarejestrowałem i jestem pod ogromnym wrażeniem. Intrygujące jest także to, że wasz rynek oferuje także coś w rodzaju proxy do rynku walutowego.
PJ
Sądzę, że BullionVault to znakomity projekt ponieważ dostarcza - po niskiej cenie - właściwą usługę we właściwym czasie. Zwłaszcza w takim kraju jak Włochy, które znajdują się w bardzo ryzykownym położeniu ze względu na swoje strukturalne słabości, myślę, że możliwość kupienia fizycznego złota oraz bezpiecznego i niedrogiego przechowywania go jest szansą, której nikt nie powinien przegapić.
Andrea Barbarossa - www.itgold.it
W świecie kruszcu jestem nowicjuszem, ale nauczyłem się bardzo dużo od Galmarley i BullionVault.com. Handluję przez Internet akcjami i wasz system uważam za bardzo prosty i efektywny; jestem bardzo zadowolony z waszego produktu i usług w tym krótkim okresie, w którym jestem z wami. W zeszłym tygodniu kupiłem złoto w Zurychu.
GP
Podoba mi się pomysł przechowywania aktywów w różnych lokalizacjach. Podoba mi się, że wycięty został pośrednik. Podoba mi się, że sam mogę kontrolować kupno i sprzedaż bez czekania, aż dealer to wszystko upłynni.
RR
Wielkie dzięki za szybkość serwisu i znakomitą obsługę klienta. Jestem bardzo zadowolony, że znalazłem wasz serwis i że dostarczacie złoto alokowane w tak prosty i skuteczny sposób, unikając całego tego bólu głowy związanego z z fizycznym przechowywaniem prywatnie posiadanego złota. Odczuwam spokój umysłu wynikający ze świadomości istnienia gdzieś tam gniazdka bezpiecznego od finansowych sztormów, na które się zanosi.
ML
Sądzę, że dostarczacie jednej z najbardziej profesjonalnych usług, z jakimi się kiedykolwiek spotkałam. Poleciłam was mojemu bratu i oboje kupiliśmy już u was złoto [...] Dobra robota, trzymajcie tak dalej.
FUM
Platforma wymiany, choć na początku może trochę onieśmielająca, jest całkiem łatwa w użyciu, jak tylko człowiek się z nią oswoi. Opcja przechowywania w kilku miejscach równiez jest plusem. Uważam, że wasz spread i opłaty są niewątpliwie niezwykle konkurencyjne w porównaniu z innymi dostawcami złota. Nie wahałabym się polecić innym waszych usług.
WZ
Chciałem tylko powiedzieć, że bardzo wysoko sobie cenię serwis i usługi, które świadczycie, jak również to, że ludziom takim jak ja dajecie możliwość zakupu, posiadania i bezpiecznego przechowywania złota za pośrednictwem transakcji online. Dopiero niedawno założyłem konto, moja aktywność jak na razie ograniczyła się do zakupu, chodzi mi o długoterminową (wieloletnią) inwestycję. Jak dotąd nie zauważyłem ani jednego miejsca, które by moim zdaniem wymagało ulepszeń. Jeszcze raz dzięki.
RR
Jako klient bullionvault.com jestem pod ogromnym wrażeniem serwisu i okazji dla małych inwestorów, którzy chcieliby kupić złoto, nie płacąc tej ogromnej różnicy, która jest na cenie złota w postaci monet.
SS
Wasz serwis i system transakcyjny to najlepszy moduł handlu złotem w sieci.
SMK
Chciałem tylko powiedzieć, że jestem naprawdę podekscytowany moim nowym kontem w BullionVault. Już od jakiegoś czasu kupowałem detalicznie złoto i zawsze dobrze wiedziałem, ile na tym tracę (przy całej przyjemności kolekcjonowania monet). Już prawie się zdecydowałem na kupowanie [usunięte przez wydawcę] i złota niealokowanego, co oczywiście pociąga za sobą rozmaite ryzyko i wysokie opłaty dla brokera. Dzięki Bogu znalazłem waszą stronę. Jest tak łatwa w obsłudze, po prostu olśniewająca. Układ konta jest do opanowania błyskawicznie a obsługa klienta zachwycająca. Dzięki za to wszystko, opowiadam o was wszystkim moim przyjaciołom i kolegom.
CM
Szkoda, że nie znalazłam BullionVault wcześniej; świadczycie bardzo pożyteczną usługę; dziękuję.
AGW
BV wydaje mi się znakomitą usługą. Bardzo łatwe w użyciu. Podoba mi się pomysł, że mogę przechowywać moje złoto w różnych miejscach - jestem więc teraz w posiadaniu fizycznego złota w Zurychu.
SP
Myślę, że oferujecie naprawdę dobry serwis, który ma potencjał, by otworzyć inwestycje w złoto na zupełnie nowy rynek.
PC
Podoba mi się wasza operacja. Wszystko jest profesjonalne i świetnie zorganizowane.
AD
Wasza strona jest bardzo dobrze zrobiona - bardzo prosta i dobrze zaprezentowana (jestem fachowcem od komputerów). Wasz business model również jest bardzo dobrze pomyślany. Bez wątpienia macie haczyk przy każdym kryterium na mojej liście.
DE
Wasze usługi są znakomite.
JZ
Chciałbym powiedzieć, że jestem pod wrażeniem zarówno usług, jak i tego, jak to wszystko jest zrobione na stronie internetowej. Strona prezentuje się bardzo jasno, wydajnie i jest prosta w obsłudze. Widać wyraźnie, jak starannie została przemyślana.
SR
Dla takiego skromnego gracza jak ja jest to naprawdę wspaniała platforma umożliwiająca posiadanie złota [...] Raz jeszcze dzięki za wspaniałe doświadczenie.
PP
Absolutnie - jest to niewiarygodnie dobry serwis/strona, wszystko, włącznie z prezentacją, łatwością użytkowania, prostotą i przyjemnością, jaką sprawia użytkownikowi.
BR
Bullionvault wygląda dobrze. Najlepiej ze wszystkiego, co widziałem. Jest to dokładnia taka usługa, jakiej będę potrzebował.
LR
Macie, chłopaki, rewelacyjny produkt.
goldsilverbullion.com
Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu trafiłam na waszą stronę. To jest dokładnie to, na co od dawna miałam nadzieję, że ktoś w końcu na to wpadnie. Wasz serwis wydaje mi się niemal doskonały. Na coś takiego miałam od dawna nadzieję. Każdy aspekt bardzo mi się podoba.
WS
Sądzę, że to wspaniały serwis oferujący ogromną wygodę i elastyczność przy względnie niskich kosztach. Największe zalety to (kolejno): wybór skarbców, niskie koszty, błyskawiczne rozliczenie i liczenie w gramach.
LS
Podoba mi się wasz serwis [...] Wszystko okazuje się bardzo proste [...] Dziękuję.
LR
Choć wydaje się, że jesteście zorientowani w globalnych finansach, jeszcze bardziej imponująca jest wasza umiejętność poprawnego stosowania apostrofów. Już samo to jest wystarczającym powodem, by mieć do was zaufanie i powierzyć swoje oszczędności BullionVault.
RL [Przypis wydawcy: Niestety ma to ten sam efekt, jak pochwały nauczyciela angielskiego w szkole: jeszcze bardziej się boję, że w przyszłości zrobię błędy.]
Chciałbym tylko, żebyście wiedzieli, jak bardzo podoba mi się ten serwis. Jestem prawdziwym nowicjuszem w tej dziedzinie i uważam, że system jest bardzo przyjacielski w stosunku do użytkownika. Ogromne dzięki
NR
Wygląda na to, że zrobiliście właściwie wszystko, co tylko możliwe, żeby uczynić BullionVault systemem tak bezpiecznym, jak się tylko da.
SP
Jeżeli istnieje jakaś prostsza droga, by nabyć złoto, ja jej nie znalazłem.
TH
Jak dotąd serwis sprawuje się znakomicie. Doceniam jakość stron pomocy i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli mi kiedys przyjdzie do głowy, co by tu można ulepszyć, poinformuję was.
SCC
Przeczytałem waszą stronę bardzo dokładnie i jestem jak najbardziej pod wrażeniem.
HS
Jeżeli szukasz poważnego miejsca, by kupić i przechowywać prawdziwe złoto - czy to w Nowym Jorku, Londynie czy Zurychu - nie ma sensu szukać cegoś innego niż BullionVault. Ich internetowa platforma wymiany nie ma sobie równych, możesz za jej pośrednictwem kupować i sprzedawać na żywo. Dostępnych online jest wiele narzędzi i wskazówek [...]. Jeżeli chcesz część swojej gotówki schronić gdzieś w najstarszy pieniądz świata (złoto), osobiście polecam BullionVault.
David MacGregor www.sovereignlife.com