Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Promocje

Na dobry początek otrzymasz od nas odrobinę srebra gratis oraz drobne saldo walutowe.

Każdy nowy użytkownik otrzymuje 4 gramy srebra, a także po 1 USD, 1 GBP i 1 EUR. Klienci, którzy zarejestrują konto z Japonii, zamiast 1 GBP, otrzymają 100 jenów japońskich (¥).

Możesz tego salda użyć, by od razu sprzedać i ponownie kupić srebro za pośrednictwem platformy wymiany BullionVault.

Będziesz dokonywać transakcji w czasie rzeczywistym, dokładnie tak samo, jak nasi klienci na swoich kontach w w BullionVault, tyle tylko, że na niewielką skalę i na nasze ryzyko.Nie trzeba nieprzeciętnych zdolności, by dokonać 8 do 10 transakcji, w niektórych skarbcach, w każdej z walut; nasze prowizje są tak niskie, że 1$ może wystarczyć na tak długo.

Nie możesz wypłacić swojego salda promocyjnego, dopóki nie zasilisz konta własnymi środkami. Jeśli zaś porzucisz swoje konto, po miesiącu czy dwóch saldo trafi z powrotem do naszej puli promocyjnej, żeby ktoś inny mógł także wypróbować nasz system.Jeżeli zdecydujesz się zainwestować na tym koncie własne środki, salda pochodzące z promocji pozostaną dodane do tego, co kupisz za własne pieniądze i pozostaną już Twoją własnością.

O to w tym wszystkim chodzi.A teraz - baw się dobrze!

Chcielibyśmy, by każdy mógł wyprobować BullionVault, jednak nasz kod promocyjny WITAJ wiąże się z prawdziwym fizycznym metalem, którego dysponujemy pewną ograniczoną fizycznie ilością. Choć zdarza się to tylko wyjątkowo, bywa jednak czasem, że zabraknie nam kruszcu, by przypisać je do konta od razu w momencie Twojej rejestracji.Gdyby przytrafiło się to akurat Tobie, złoto zostanie do Twojego konta przypisane kilka dni później, gdy tylko uzyskamy ponownie jego rezerwę. Wyślemy Ci email, gdy tylko tak się stanie. Gdybyś czekał na to dłużej niż kilka dni, nie wahaj się dać nam znać!

NB.BullionVault monitoruje próby nadużyć i wykorzystywania oferty promocyjnej do celów innych niż nauka obsługi systemu. Jeżeli - na podstawie długości istnienia konta, wysokości zdeponowanej sumy i prowadzonej na koncie aktywności - konto będzie wskazywało, iż założono je wyłącznie celem skorzystania z wartości salda promocyjnego, BullionVault zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta z jednoczesnym odesłaniem z powrotem wysokości oryginalnego depozytu użytkownika nadużywającego promocji.