Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Promocje

Na dobry początek otrzymasz od nas odrobinę srebra gratis oraz drobne saldo walutowe.

Każdy nowy użytkownik otrzymuje 4 gramy srebra, a także po 1 USD, 1 GBP i 1 EUR. Klienci, którzy zarejestrują konto z Japonii, zamiast 1 GBP, otrzymają 100 jenów japońskich (¥).

Możesz tego salda użyć, by od razu sprzedać i ponownie kupić srebro za pośrednictwem platformy wymiany BullionVault.

Będziesz dokonywać transakcji w czasie rzeczywistym, dokładnie tak samo, jak nasi klienci na swoich kontach w w BullionVault, tyle tylko, że na niewielką skalę i na nasze ryzyko.Nie trzeba nieprzeciętnych zdolności, by dokonać 8 do 10 transakcji, w niektórych skarbcach, w każdej z walut; nasze prowizje są tak niskie, że 1$ może wystarczyć na tak długo.

Nie możesz wypłacić salda promocyjnego, jeśli nie zasilisz i nie zweryfikujesz swojego konta, a jeśli porzucisz swoje konto, odzyskamy saldo po kilku miesiącach, aby ktoś inny mógł spróbować. Jeśli zasilisz i zweryfikujesz swoje konto, dodasz je do salda, które już posiadasz i będzie ono na stałe Twoje

O to w tym wszystkim chodzi.A teraz - baw się dobrze!

NB.BullionVault monitoruje próby nadużyć i wykorzystywania oferty promocyjnej do celów innych niż nauka obsługi systemu. Jeżeli - na podstawie długości istnienia konta, wysokości zdeponowanej sumy i prowadzonej na koncie aktywności - konto będzie wskazywało, iż założono je wyłącznie celem skorzystania z wartości salda promocyjnego, BullionVault zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta z jednoczesnym odesłaniem z powrotem wysokości oryginalnego depozytu użytkownika nadużywającego promocji.