Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Śledź ceny spot: automatyczne powiadomienia mailowe o ruchu ceny złota, srebra, platyny i palladu, ceny na Twitterze oraz wykresy cen rynkowych

Ceny rynkowe metali na Twitterze

Zacznij śledzić nasze konta na Twitterze, aby otrzymywać wiadomości o cenie złota, srebra, platyny i palladu .  Kiedy cena metalu zmieni się o określoną kwotę, powinieneś zobaczyć wiadomość na głównej stronie swojego profilu.

Ceny rynkowe złota:

  • US dollars: price movements of 5$, 10$ & 20$ / uncję trojańską.
  • UK pounds: price movements of 5£, 10£ & 20£ / uncję trojańską.
  • Euros: price movements of 5, 10 & 20 / uncję trojańską.
  • Japanese yen: price movements of 5¥, 10¥ & 20¥ / gram.

Ceny rynkowe srebra:

  • Cena srebra w USD: zmiany cenowe o 1$, 2$ & 3$ / uncję trojańską
  • Cena srebra w GBP: zmiany cenowe o 1£, 2£ & 3£ / uncję trojańską
  • Cena srebra w EUR: zmiany cenowe o 1, 2 & 3 / uncję trojańską.

Wykresy cen złota, srebra, platyny i palladu na stronie BullionVault

Nie ma szybszego sposobu, żeby na bieżąco otrzymywać informacje o kursie złota, niż pobierany z serwera BullionVault wykres jego cen aktualizowany na żywo, w czasie rzeczywistym.

Daj wykresowi chwilę, by Twój ekran mógł pobrać jego aplikację.Jeżeli jesteś aktywnym graczem na naszym rynku, dobrym pomysłem może być trzymanie wykresu otwartego w osobnym oknie wyszukiwarki; umożliwi Ci to śledzenie go na bieżąco, robiąc jednocześnie coś innego.

Procedura

Krok 1. Naciśnij przycisk WYKRES. Po chwili potrzebnej na pobranie aplikacji na Twoim ekranie pojawi się wykres. Może to chwilę potrwać, ale warto tę chwilę poczekać. Możesz ustawić rozmiar tego okna wedle własnego upodobania i przesunąć je np. do rogu ekranu, zostawiając je otwartym, by przez cały dzień mieć oko na ruch cen.

Trochę o danych w czasie rzeczywistym i o naszym wykresie

Jednym z problemów, jakim trzeba stawić czoła, chcąc aktywnie dokonywać transakcji na metalach szlachetnych, jest dostęp do aktualnych cen. Jest to szczególnie trudne dla osób prywatnych, które nie mają dostępu do specjalistycznych kanałów danych używanych przez profesjonalistów. Wykresy BullionVault pobierają dane z takich właśnie kanałów, co kilka sekund, pozwalając Ci przyglądać się zachowaniu rynku niemal na żywo i dzięki temu podejmować lepsze decyzje. Archiwum wykresu napisane jest w javascript i przechowywane na naszym serwerze.

BullionVault podejmuje wszelkie wysiłki, by dostarczać w ten sposób jak najrzetelniejszych i możliwie aktualnych danych, nie może jednak udzielić gwarancji niezawodności informacji o zmianach cen.

Strefy czasowe

By wszystko działało nawet gdy nie jesteś zalogowany (i tym samym nasz system nie wie, jaka jest Twoja strefa czasowa), aplikacja naszego wykresu odczytuje czas z ustawień systemu operacyjnego Twojego komputera.Żeby tę strefę zmienić, musisz zajrzeć do swojego systemu operacyjnego.

Jak umieścić wykres na swojej własnej stronie internetowej?

Wykres BullionVault może być nieodpłatnie umieszczany na Twojej stronie internetowej, umożliwiając jej czytelnikom dostęp do cen złota prezentowanych na żywo. Możesz umieścić link do wykresu lub dostosować sam wykres do układu Twojej strony, wpisując go w nią i adaptując do jej wyglądu, kolorystyki i klimatu. Więcej na ten temat? Kliknij tutaj.

Automatyczne powiadomienia mailowe o cenie rynkowej złota, srebra, platyny i palladu

Ustaw automatyczne powiadomienia mailowe, aby otrzymywać wiadomość za każdym razem kiedy cena rynkowa (na wykresie BullionVault) osiągnie określoną przez Ciebie wartość. Możesz wybrać ceną za kilogram lub za uncję trojańską w dolarach, funtach brytyjskich, euro lub jenach japońskich. Powiadomienia będziemy przesyłać na Twój adres email, z którym zostało zarejestrowane Twoje konto BullionVault. Kliknij tutaj, aby ustawić nowe powiadomienie.