Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Odrobina kruszcu dla Ciebie - w skrócie

Procedura

Krok 1. bardziej szczegółowo Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć sobie konto, pamietając o wprowadzeniu kodu aktywującego promocję.

Co się dzieje potem?

  • Naprzód!Zaloguj się do systemu przy użyciu swojego nowego loginu i hasła - a potem poklikaj na wszystkie strony.Wiele z tego, co zobaczysz, powinno być intuicyjnie zrozumiałe, ale jeśli się już przyjrzałeś, czemu następnie nie poczytać naszych stron pomocy z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania?Znajdziesz tam zapewne wiele wyjaśnień, na które sam jeszcze nie wpadłeś.
  • Większośc naszych promocji daje pewne niewielkie saldo początkowe.Oczywiście są to niewielkie środki i mogą być zarówno w kruszcu, jak i w środkach walutowych.Ponieważ jednak minimalna transakcja to u nas zaledwie jeden gram, jest to ilość wystarczająca, żeby nauczyć się, na czym polega nasz system, oraz jak kupować i sprzedawać z BullionVault.Powodzenia!
  • Mamy nadzieję, że BullionVault przypadnie Ci do gustu i postanowisz kupić z nami więcej złota.Żeby móc to zrobić, będziesz musiał zasilić swoje konto.Jak to zrobić? - dowiedz się tutaj.
  • Nie zapomnij o walidacji konta, czyli zweryfikowaniu swojej tożsamości.To bardzo ważne - konto, które nie zostało walidowane, może zostać zamknięte, a jego promocyjne saldo początkowe może trafić do puli przyszłych promocji.