Ceny palladu na żywo

Ceny palladu na żywo w Londynie

Wykres cen palladu w BullionVault pokazuje Ci w czasie rzeczywistym ceny spot na profesjonalnym rynku kruszcu palladu. Możesz następnie kupić pallad po cenach platformy BullionVault.

Zapewniamy najszybsze aktualizacje cen palladu online, z danymi na żywo przetwarzanymi co około 10 sekund. Nie ma potrzeby odświeżania przeglądarki. Ten wykres daje Ci również do 20 lat wstecz danych historycznych, dzięki czemu możesz zobaczyć długoterminowy trend w cenach palladu. Dane bieżące i historyczne są dostępne w siedmiu różnych walutach.

Wykres cen palladu pozwala wybrać żądaną walutę spośród dolarów amerykańskich, dolarów australijskich, dolarów kanadyjskich, euro, jenów japońskich, franków szwajcarskich i funtów brytyjskich..

Kupuj złoto, srebro, platynę i pallad w BullionVault w dolarach amerykańskich, euro i funtach brytyjskich.

Wykres cen palladu FAQ
Powyższy wykres przedstawia na żywo cenę spot na rynku spot. Jest on zamknięty w weekendy i święta państwowe. BullionVault, natomiast , nigdy nie jest zamknięte. Pozwala Ci handlować 24 godziny na dobę, każdego dnia roku.
Ustaw powiadomienie o cenach palladu aby otrzymywać wiadomości e-mail za każdym razem, gdy cena palladu osiągnie wybraną przez Ciebie wartość.
Tak. BullionVault daje Ci bezpośredni dostęp do hurtowych ilości palladu, złota, srebra i platyny po cenach rynkowych, zaczynając od zaledwie 1 grama.

Innymi słowy, spot niekoniecznie odzwierciedla cenę, którą można faktycznie uzyskać w danym banku lub u dealera, i nie może odzwierciedlać spreadu między cenami kupna i cenami sprzedaży​.

W przypadku prywatnych inwestorów, tylko BullionVault daje Ci bezpośredni dostęp do tego spreadu handlowego, umożliwiając Ci ustalanie lub akceptowanie cen, jak tylko zechcesz, korzystając z naszej Platformy wymiany na żywo .

You will benefit from the lowest costs for buying, selling and storing palladium.Możesz obliczyć prowizję i opłaty za przechowywanie palladu używając naszego kalkulatora kosztów.

Cena Dnia dla palladu jest ustalana przez największe londyńskie banki kruszców, które uzgadniają cenę w celu rozliczenia swoich zaległych zamówień. London Bullion Market Association publikuje tę dzienną cenę na swojej stronie internetowej.

Cena jest ustalana w dni robocze w Wielkiej Brytanii o godzinie 14.00 czasu londyńskiego dla palladu (14.00 dla palladu, 15.00 dla złota, w połowie dnia dla srebra). Ceny są podawane do publicznej wiadomości o północy. Zamówienia są realizowane wkrótce po ustaleniu ceny przy użyciu tymczasowej, szacunkowej ceny, a następnie dostosowywane do opublikowanej ceny w następnym dniu roboczym. Złóż zamówienie na pallad do godziny 13:35, aby zapewnić sobie podaną cenę dzienną (13:35 dla platyny, 14:35 dla złota, 11:45 dla srebra).

Cena dzienna nie jest publikowana w sobotę lub niedzielę, ani w niektóre święta państwowe w Wielkiej Brytanii.

Tak. Składanie zleceń po Cenie Dnia to łatwy sposób na kupno i sprzedaż palladu. Powiedz nam, ile chcesz sprzedać, a my zrobimy resztę za Ciebie.

Rzeczywiste złoto palladowe i gotówka potrzebują zazwyczaj dwóch dni roboczych, aby rozliczyć się na Twoim koncie. W przypadku zakupu, Twoje fundusze pozostają na Twoim koncie i są zarezerwowane do momentu rozliczenia kruszcu. Podobnie w przypadku sprzedaży, kruszec, który sprzedajesz, jest zarezerwowany na Twoim koncie do momentu otrzymania gotówki, zazwyczaj po dwóch dniach roboczych.

Zlecenia otwarte są realizowane tylko w dniach, w których odpowiednia cena jest publikowana.

Zlecenia otwarte są realizowane tylko w dniach, w których odpowiednia cena jest publikowana.

Cena Dnia jest publikowana w uncjach trojańskich w dolarach amerykańskich, euro i funtach brytyjskich (1 uncja trojańska = 0,0311034768 kg). W BullionVault składasz zlecenia w kilogramach. Przeliczamy publikowaną codziennie cenę palladu na uncję na cenę palladu na kilogram i zaokrąglamy w górę do najbliższego dolara, euro lub funta. Używamy tej samej ceny palladu za kg do kupna i sprzedaży bez spreadu.

Na zmianę ceny palladu wpływa wiele czynników, w tym podaż i popyt w przemyśle, polityka monetarna banków centralnych, inflacja oraz wyniki rynków akcji i obligacji.

Artykuły analizujące ceny palladu i ich relacje z rynkami finansowymi są publikowane na stronie BullionVault's Waidomości każdego dnia . Dodatkowo, gdy tylko otworzysz konto w BullionVault, możesz zapisać się na otrzymywanie . Cotygodniowego Newslettera. Ten cotygodniowy email analizuje i omawia bieżące ruchy cen złota, srebra, platyny i palladu oraz ich przyczyny.

BullionVault jest największym na świecie internetowym serwisem inwestycyjnym w złoto, srebro, platynę i pallad, dbającym obecnie o około 100 000 miliardów dolarów dla ponad 3,3 użytkowników.
Yes. Możesz monitorować cenę palladu dzisiaj, zmieniając skalę wykresu ceny palladu powyżej na 10 minut, 1 godzinę, 6 godzin lub 1 dzień. Możesz również śledzić cenę palladu na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem przy pomocy aplikacji mobilnej

Cena palladu może zmieniać się co sekundę - pod wpływem podaży i popytu - jak również zależnie od waluty, którą kupujący chce wykorzystać do zakupu swojego palladu.

Obecnie cena spot za 1g palladu wynosi .

Jednakże, możliwe jest śledzenie w czasie rzeczywistym ceny palladu w gramach oraz trendów dziennych, tygodniowych, miesięcznych i rocznych za pomocą wykresu cen palladu na żywo BullionVault above.

Cena palladu może zmieniać się co sekundę, pod wpływem podaży i popytu inwestycyjnego, jak również zmian na innych rynkach (surowców, akcji czy obligacji), a także waluty, której inwestor chce użyć do zakupu swojego palladu.

W tym momencie cena spot palladu za 1g to .

Możliwe jest też śledzenie zmiany cen palladu na żywo oraz historycznych danych przy użyciu BullionVault's wykresu ceny palladu na żywo powyżej.

Nie, pallad nie rdzewieje. Pallad jest czystym metalem - co oznacza, że nie zawiera żelaza - i jako taki nie może rdzewieć ani korodować, gdy jest narażony na działanie wody lub wilgoci z powietrza.

Unikalne właściwości fizyczne palladu sprawiają, że jest on nieoceniony jako metal przemysłowy, jak również jest pożądany do stosowania w luksusowej biżuterii.

Jego trwałość i wszechstronność są jednymi z powodów, dla których pallad jest postrzegany jako atrakcyjna inwestycja dla handlowców..

Otwarcie konta jest darmowe, zajmuje mniej niż minutę i daje Ci możliwość natychmiastowego rozpoczęcia handlu dzięki darmowemu kruszcowi, który zapewniamy przy rejestracji.

Otwórz konto