Wykres cen platyny na żywo

Wykres cen platyny w Zurychu na żywo

Wykres cen platyny BullionVault pokazuje cenę spot w czasie rzeczywistym na profesjonalnym rynku platyny. Możesz wtedy kupować po tych samych cenach, korzystając z BullionVault.

Zapewniamy najszybsze aktualizacje online, a dane są przetwarzane w czasie rzeczywistym co około 10 sekund. Nie ma potrzeby odświeżania przeglądarki. Ten wykres zawiera również dane historyczne z maksymalnie 20 lat, dzięki czemu możesz zobaczyć długoterminowy trend. Aktualne i historyczne dane są dostępne w siedmiu różnych walutach.

Wykres cen platyny pozwala na wybieranie dowolnej waluty od Dolarów Amerykańskich, Australijskich, Kanadyjskich, przez Euro , Jeny, Franki Szwajcarskie po Funty Brytyjskie.

Kup złoto i srebro w BullionVault w Dolarach amerykańskich, Euro i Funtach brytyjskich.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie wykresów
Wykres pokazuje zmiany na głównym rynku na żywo. Rynek ten jest zamknięty w weekendy i święta publiczne.Platforma BullionVault jest natomiast dostępna 24 na dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta.
Ustawpowiadomienie o cenie platyny aby otrzymać email kiedy cena osiągnie wybraną przez Ciebie wysokość.
Tak. BullionVault umożliwia prywatnym inwestorom inwestowanie na prawdziwym rynku metali. Możesz skorzystać z najniższych możliwych prowizji i opłat za przechowywanie.
Londyn jest sercem rynku wymiany metali szlachetnych. Londyńska Cena Dnia ustalana jest każdego dnia roboczego w Wielkiej Brytanii, na podstawie aukcji pomiędzy największymi bankami. Aukcja dla ceny złota rozpoczyna się o 15:00 czasu londyńskiego, a podobne aukcje dla srebra i platyny mają miejsce zaczynają się 12:00 oraz 14:00. Ceny ustalone podczas aukcji są publikowane na stronie LBMA (London Bullion Market Association) o północy. Cena Londyńska jest powszechnie cytowana w głównych gazetach i serwisach informacyjnych oraz stanowi wzorzec dla określania cen kruszcu na światowych rynkach
Tak. Zlecenia po Cenie Dnia to prosty sposób kupna i sprzedaży. Powiedz o swoim zamiarze kupna lub sprzedaży a my zrobimy resztę za Ciebie
TMetal lub gotówka pojawią się na Twoim koncie BullionVault po upływie dwóch dni roboczych od złożenia zlecenia. Po złożeniu zlecenia środki lub metal pozostają zarezerwowane w Twoim koncie do momentu zakończenia kupna lub sprzedaży.
Cena dnia jest publikowana w uncjach trojańskich w dolarach amerykańskich, euro i funtach brytyjskich (1 uncja trojańska = 0,0311034768 kg). W BullionVault składasz zamówienia w kilogramach. Przeliczamy opublikowaną cenę platyny za uncję na cenę platyny za kg i zaokrąglamy w górę do najbliższego dolara, euro i funta. Używamy tej samej ceny platyny za kilogram do kupna i sprzedaży bez spreadu
Po otwarciu konta BullionVault możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie cotygodniowych aktualizacji rynkowych publikowanych w języku angielskim. Te cotygodniowe e-maile omawiają aktualne zmiany cen złota, srebra i platyny oraz ich przyczyny.
BullionVault to największy na świecie internetowy serwis umożliwiający Ci inwestowanie w złoto i srebro. Zaufało nam już ponad 95 000 użytkowników, którzy zakupili oraz przechowują aktywa o łącznej wartości ponad 3,5 miliardów Dolarów
Tak. Możesz śledzić dzisiejszą cenę platyny przy pomocy zmiany rozpiętości wykresu do 10 minut, 1 godziny, 6 godzin or 1 dnia.Możesz również sledzić cenę platyny na swoim iPhone or Android urządzeniu przy pomocy aplikacji BullionVault.

Otwarcie konta jest darmowe, zajmuje mniej niż minutę i daje możliwość wypróbowania platformy natychmiast po rejestracji przy pomocy darmowego metalu i środków

Otwórz konto dziś