Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Deklaracja o prywatności Galmarley

Galmarley Ltd to firma, która jest właścicielem oraz zarządza BullionVault. Poniższe informacje zostały przygotowane, aby pomóc Ci zrozumieć jak i dlaczego Galmarley gromadzi, wykorzystuje i udostępnia dane osobowe, jakie są Twoje prawa i jak z nich korzystać.

Powinieneś poświęcić chwilę czasu na zapoznanie się z tymi informacjami. Aby uniknąć żargonu , postaraliśmy się o użycie jak najbardziej przejrzystego i prostego języka. Jeżeli jest cokolwiek, czego nie rozumiesz bądź masz jakiekolwiek pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami.Bierzemy na poważnie odpowiedzialność za ochronę Twoich danych, oraz dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco informować Cię o zmianach dotyczących wykorzystywania Twoich danych. .

Kto jest administratorem danych?

Jesteśmy Galmarley i działamy pod nazwą BullionVault

Zarejestrowany adres firmy to : 7th Floor, 3 Shortlands, London, England, W6 8DA

Numer telefonu: 04943684

Poniżej użyte zaimki osobowe "my" , "nas" , "nasze" etc odnoszą się do Galmarley.

Jakie rodzaje danych osobowych danych przetwarza firma Galmarley?

Galmarley gromadzi dane osobowe do różnych celów, albo bezpośrednio od Ciebie, albo niebezpośrednio.Typy danych osobowych jakie możemy gromadzić:

Klient Imię i nazwisko, adres email, addres zamieszkania, numer telefonu, dane konta bankowego, paszport, prawo jazdy, wyciąg z konta bankowego, potwierdzenie miejsca zamieszkania, dowód przychów
Klient hipotetyczny Imię i nazwisko, adres email, numer telefonu
Kontakt służbowy Imię i nazwisko, adres email, numer telefonu
Supplier Imię i nazwisko,adres, numer telefonu, dane konta bankowego
Współwłaściciel Imię i nazwisko,adres email, adres zamieszkania, numer telefonu, dane konta bankowego

Dlaczego Galmarley gromadzi dane osobowe?

Zobowiązania prawne

Galmarley gromadzi i wykorzystuje Twoje dane osobowe w celu wypełnienia zobowiązań umowy, które istnieją między Tobą a nami. Bez odpowiednich danych osobowych, nie bylibyśmy w stanie dostarczać Ci usług jakie oferujemy. W takim przypadku podstawą przetwarzania przez nas danych osobowych, jest niezbędne do wywiązania się z umowy.

Jesteśmy zobligowani prawnie do przetwarzania Twoich danych osobowych , aby udzielić Ci następujących usług:

 • Aby spełnić nasze zobowiązania finansowe lub wobec odpowiednich władz finansowych, w tym udostępnianie ich naszym audytorom.
 • Aby zachować zgodność z wymogami regulacyjnimi oraz systemem samoregulacji.
 • Aby przeprowadzać wszystko operacje biznesowe z należytą starannością.
 • Aby współpracować z organizacjami odpowiedzialnymi za zabobieganiu korupcji.
 • W niechtórych sytuacjach jesteśmy zobligowani prawnie do ujawnienia danych.
 • W celu kontrolowania wszelkich roszczeń ubezepieczeniowych, roszczeń dotyczących wszelkiego rodzaju szantażu, molestowania, dyskryminacji lub innych w przypadku których organizacja będzie musiała się bronić.

Zgoda

Galmarley może przetwarzać Twoje dane osobowe za Twoją zgodą do poniższych celów:

Monitorowanie działań online lub w innej formie, celem identyfikowania trendów zachowań.

Gdy klient otwiera konto przy pomocy naszej japońskiej witryny, prosimy od zgodę na udostępnienie danych naszemu japońskiemu agentowi marketingowemu.

W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.Prosimy o zrozumienie, że po otrzymaniu prośby o wycofanie zgody możemy być zmuszeni do skontaktowania się z Tobą w celu weryfikacji żądania.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, które zostało przedstawione wcześniej.

Uzasadnione interesy

Galmarley może przetwarzać dane osobowe w dowolnym z następujących celów, które są uważane za leżące w naszych uzasadnionych interesach biznesowych, w tym:

 • Dostarczanie żądanych usług i świadczeń,
 • Wysyłanie powiadomień do osób,które tego zażądały,
 • Poprawienie jakości oferowanych przez nas usług i lepsze zrozumienie potrzb klientów poprzez proszenie o recenzje i opinie na temat świadczonych usług bądź wysyłanie formularzy ankiet,
 • Wysyłanie powiadomień o jakichkolwiek zmianach w kwesti świadczonych usług,
 • Zrozumienie skalę kont klientów do analiz statystycznych i badań rynku,
 • Możliwość usprawnienia oraz wsparcia naszych usług oferowanych w serwisie,
 • Ulepszenie witryny serwisu, tak aby treści były dostarczane bardziej sprawnie i efektownie.

Jak Galmarley pozyskuje dane osobowe?

Dane osobowe są pobierane bezpośrednio od Ciebie na różne sposoby.Obejmuje to wprowadzanie informacji bezpośrednio do formularza na naszej stronie internetowej lub przekazywanie danych bezpośrednio przedstawicielowi Galmarley.

Możemy również zbierać niektóre dane osobowe z publicznie dostępnych źródeł, w tym z wyszukiwań internetowych i oficjalnych rejestrów (takich jak Companies House w Wielkiej Brytanii)

Komu Galmarley może udzielić informacji na temat danych osobowych?

Aby osiągnąć cele wymienione powyżej, dla których przetwarzamy Twoje dane osobowe, możemy być zmuszeni do udostępnienia Twoich danych osobowych określonym osobom trzecim.

Dołożymy wszelkich starań, aby każda osoba trzecia, której udostępniamy Twoje dane osobowe, również przestrzegała przepisów o ochronie danych osobowych.

Rodzaje stron trzecich, którym możemy udostępniać Twoje dane osobowe:

 • Władze regionalne i / lub lokalne, którym podlegamy prawnie.

Konkretne rodzaje podmiotów zewnętrznych Galmarley mogą udostępniać Twoje dane osobowe m.in.:

Operator poczty elektronicznej Cele marketingowe
Operatorzy skarbców Umożliwienie fizycznych przesyłek
Dealerzy monet oraz sztabek Umożliwienie fizycznych przesyłek
Firmy kurierskie Umożliwienie fizycznych przesyłek
Banki Śledzenie lub inne sposoby umożliwiania wpłaty i wypłaty na i/z konta
Operator SMS Umożliwnienie wysyłania wiadomości SMS celem kontrolowania działań na koncie
Opinie,krytyka Cele marketingowe

Gdzie Galmarley przechowuje dane osobowe?

Galmarley nie przekaże Twoich danych osobowych do żadnego innego kraju niż ten, w którym wydano decyzję stwierdzającą odpowiedni stopień ochrony zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych. Jeżeli udostępniamy Twoje dane osobowe organizacjom zewnętrznym, podejmujemy wszelkie uzasadnione środki ostrożności, aby upewnić się, że są one również w pełni zgodne z przepisami dotyczącymi ochrony danych.

Jak długo Galmarley przechowuje dane osobowe?

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe tylko tak długo, jak będzie to konieczne do osiągnięcia celów, dla których zostały zebrane, zgodnie z niniejszą informacją o ochronie prywatności danych osobowych.

Poniższe kryteria określają okres, przez jaki będziemy przechowywać Twoje dane osobowe:

 • Dopóki nie jesteśmy już do tego zobowiązani w celu przestrzegania wymogów regulacyjnych lub zobowiązań finansowych.
 • Dopóki nie jest to już wymagane przez żadne prawo, któremu podlegamy.
 • Dopóki wszystkie cele, dla których dane zostały pierwotnie zebrane, staną się nieistotne lub nieaktualne.

Twoje prawa, nasza odpowiedzialność

Istnieje kilka praw przyznanych Państwu natychmiast po przekazaniu nam swoich danych osobowych; niektóre z nich zostały wymienione powyżej. Traktujemy Twoje prawa poważnie i zawsze będziemy postępować w sposób uwzględniający naszą odpowiedzialność za przestrzeganie Twoich praw.

Prawo dostępu

Możesz poprosić nas o potwierdzenie, czy Twoje dane osobowe są przetwarzane, a także o podanie odpowiednich informacji o tym, czym są te operacje przetwarzania i jakie Twoje dane osobowe są przetwarzane..

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, które posiadamy, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych.

Prawo sprostowania

Jeśli zauważysz, że dane, które posiadamy o Tobie są niedokładne lub niekompletne, możesz zażądać usunięcia błędu. Dołożymy wszelkich starań, aby naprawić błędy natychmiastowo.

Prawo do usunięcia danych

Inaczej zwane „prawem do bycia zapomnianym”, daje Ci to prawo do żądania usunięcia Twoich danych osobowych. Należy pamiętać, że nie jest to absolutne prawo. Gdybyś zażądał usunięcia Twoich danych osobowych, usunęlibyśmy tyle danych, ile moglibyśmy, ale być może będziemy musieli zachować niektóre informacje, jeśli będzie to konieczne.

W przypadku gdy otrzymaliśmy wniosek o usunięcie danych osobowych, jeżeli jest to konieczne, abyśmy zatrzymali część tych informacji, zapewnimy, że pozostałe dane będą wykorzystywane tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Pawo do sprzeciwu

Jeśli chcesz sprzeciwić się sposobowi, w jaki wykorzystujemy lub wykorzystywaliśmy Twoje dane osobowe, masz do tego prawo.

Prawo do zażalenia

Galmarley stara się utrzymać najwyższe standardy we wszystkich swoich działaniach, tak aby móc cieszyć się zaufaniem i satysfakcją wszystkich naszych klientów. Aby pomóc utrzymać ten standard usługi, prosimy o bezpośrednie zgłaszanie nam wszelkich skarg, abyśmy mogli odpowiednio szybko badać problemy oraz je rozwiązywać. Jeśli chcesz złożyć skargę dotyczącą Galmarley do organu regulacyjnego, możesz to zrobić, kontaktując się z lokalnym organem nadzorującym ochronę danych osobowych.

Dane kontaktowe Galmarley

Galmarley Ltd T/A BullionVault
3 Shortlands (7th Floor)
Hammersmith
London W6 8DA

+44 (0)20 8600 0130

Support@BullionVault.com

Kto jest reprezentantem Galmarley na terenie Unii Europejskiej ?

Ametros Ltd
Unit 3D North Point House
North Point Business Park
New Mallow Road
Cork
Ireland

0330 223 2246

gdpr@ametrosgroup.com