Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Zmień swój limit - szczegółowo

Żeby zmodyfikować zlecenie pod kątem ilości, jakiej dotyczy, to żeby tę ilośc zwiększyć, możesz zostawić istniejące zlecenie tak jak jest i dorzucić drugie, uzupełniające tę ilość o różnicę między tym, ile chciałeś sprzedać początkowo, a tym, ile pragniesz sprzedać teraz.Dzięki temu poprzednie zlecenie pozostaje na niezmienionym miejscu w kolejce do wyegzekwowania.

Żeby zmienić swój limit cenowy, musisz anulować aktywną ofertę i wprowadzić w zamian nową.

Jeśli tylko masz wystarczającą ilość dostępnych środków, możesz wprowadzić nowe zlecenie bez anulowania pierwszego, ale pociąga to za sobą ryzyko, że wyegzekwowane zostaną obydwa.

Dlaczego nie mogę zmienić ceny w istniejącym zleceniu?

Nie możesz zmodyfikować ceny w istniejącym zleceniu, ponieważ musisz oddać swoje miejsce w kolejce oczekujących zleceń.

Pomyśl też o tym inaczej.Byłoby to nieuczciwe wobec drugiej strony, gdyby ktoś zobaczył Twoją ofertę, zaakceptował Twoja cenę i w trakcie, gdy to czyni, ta cena ulega zmianie, zanim transakcja zostanie dokonana. Dlatego nowe zlecenie musi trafić na właściwe miejsce w kolejce do wyegzekwowania.

Procedura

Krok 1. mniej szczegółowo ZALOGUJ SIĘ.Przejdź do HISTORII, a tam do ZLECEŃ.Zastosuj odpowiedni filtr, by zobaczyć otwarte zlecenia. Kliknij na zlecenie, o które Ci chodzi, by jego szczegóły pokazały się w panelu zleceń.
Krok 2. mniej szczegółowo Jeżeli zlecenie jest wciąż aktywne, w panelu pojawi się przycisk ANULUJ. By je zastąpić innym, musisz to otwarte wycofać z platformy wymiany.Przyciśnij ANULUJ.
Krok 3. mniej szczegółowo Kliknij zakładkę KUPUJ, SPRZEDAJ, lub ASYSTENT, w zależności od tego, co konkretnie zamierzasz zrobić. Wprowadź swoje zlecenie od nowa, wprowadzając nowe wartości.Następnie przyciśnij KUPUJ lub SPRZEDAJ u dołu panelu zleceń, przejrzyj jeszcze, czy wszystko jest w porządku i przyciśnij ZATWIERDŹ. Jeśli potrzebujesz sobie przypomnieć, jak w ogóle składa się zlecenie, przejdź tutaj.