Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Jak zobaczyć historię swoich transakcji?

Historia Twojej aktywności na koncie pokaże Ci transakcje, które próbowałeś zrealizować, te, które faktycznie zrealizowałeś, jak również te, które obecnie próbujesz przeprowadzić.

Procedura

Krok 1. Upewnij się, że jesteś zalogowany/zalogowana.Przyciśnij HISTORIA, a następnie przejdź do ZLECEŃ.
Krok 2. Zwróć uwagę na filtry - wybierz ustawienie, które Cię interesuje.Jeżeli chcesz zobaczyć historię transakcji, to najlepiej wybrać Otwarte+Wykonane, a następnie przycisnąć strzałkę wskazującą do góry pod nagłówkiem "Data zlecenia". Szczególną zaletą takiego wyboru jest to, że wyklucza zlecenia, które są już zamknięte, ale nigdy nie doprowadziły do zrealizowanej transakcji.
Krok 3. Jeśli klikniesz na linię pokazującą na liście konkretne zlecenie, panel po prawej wypełni się szczegółowymi danymi tego zlecenia - włączając koszty i prowizję.

Alternatywna możliwość

Na stronie HISTORII możesz także zajrzeć do WYCIĄGU Z KONTA. Wyciąg z konta w BullionVault będzie zawierał Twoje depozyty, przelewy wychodzące z BullionVault, oraz rezultaty w postaci transakcji pomyślnych zleceń, które złożyłeś.Przedstawiają one zmiany salda i operacje wykonane tak w złocie, jak w gotówce.