Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Zobacz wyciągi z konta i listy sztab w skarbcach

Wyciągi z konta bankowego są dostarczane przez Lloyds Bank i wykazują saldo walutowe na posegregowanym koncie klienckim BullionVault.

Listy sztab są dostarczane przez operatorów skarbców i potwierdzają alokowane sztaby przechowywane dla klientów BullionVault w wydzielonej przestrzeni poszczególnych skrabców.

Elektroniczne kopie aktualnych list sztabek i wyciągów bankowych są przez nas publikowane, gdy tylko je otrzymamy.Linki do nich znajdują się na stronie podsumowującej aktywa naszych klientów znanej jako Audyt Codzienny.

Procedura

Krok 1. Nie potrzebujesz się logować.Otwórz stronę główną BullionVault i kliknij AUDYT CODZIENNY.
Krok 2. W tabeli audytu aktywów naszych klientów zobaczysz siatkę liczb.Górna linia tabeli, linia tytułów rubryk, wskazuje poszczególne skarbce, a po nich poszczególne waluty. Kliknij na jeden z nagłówków lub na ikonkę, która mu towarzyszy - odpowiedni wyciąg lub lista wyskoczy w dodatkowym okienku typu pop-up.

Poślizg czasowy...

  • Wyciągi bankowe i listy sztab docierają do nas dopiero na koniec dnia roboczego.Z tego też względu audyt zawsze przedstawia stan za dzień poprzedni czasu londyńskiego.