Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Jak otworzyć konto? - szczegółowo

Jeśli masz jakikolwiek problem, napisz do nas maila. Adres znajdziesz pod linkiem "kontakt" w prawym górnym rogu strony głównej BullionVault.

Procedura

Krok 1.

Otwórz stronę główną Zloto.BullionVault.pl

Krok 2.

Kliknij przycisk OTWÓRZ KONTO (u góry ekranu, pośrodku). Zobaczysz wówczas tę stronę:

Krok 3. Wypełnij pole przeznaczone na Twój login. Powinno to być coś od 6 do 12 znaków, wyłącznie litery i cyfry, bez spacji. Stanie się to identyfikatorem Twojego konta, odpowiednikiem jego numeru. Zapamiętaj je, by móc się później bez problemu i poprawnie logować do swojego konta.
Krok 4. Wypełnij pole przeznaczone na Twój adres email. To tego adresu będziemy używać w komunikacji z Tobą. Na ten adres będziemy wysyłać miesięczne wyciągi z konta czy potwierdzenia wykonania transakcji. Jeśli używasz wielu adresów email, prosimy o wprowadzenie tutaj tego, który traktujesz poważnie. Twoje bezpieczeństwo ulega zmniejszeniu, jeżeli - w razie, gdyby coś się działo na Twoim koncie - nie możemy się z Tobą skontaktować na adres email, który jest bezpieczny i do którego zaglądasz wystarczająco często.
Krok 5. Wprowadź i potwierdź swoje hasło. Zwróć uwagę, czy wprowadzasz małe czy duże litery - w przypadku hasła system traktuje je jako odrębne znaki. Nie zapomnij go! Będzie ono konieczne, byś mógł się w przyszłości logować.
Krok 6. Jeżeli BullionVault oferuje w danym momencie jakąś promocję, na saldach Twojego konta automatycznie pojawią się pewne drobne ilości kruszcu i pieniędzy. Na temat promocji więcej możesz się dowiedzieć tutaj.
Krok 7. Musisz odhaczyć parafkę w okienku pytającym o potwierdzenie, że przeczytałeś, rozumiesz i akceptujesz Regulamin świadczenia przez nas usług. Jeśli tak, przyciśnij OTWÓRZ KONTO .

Co dzieje się potem?

  • Na ekranie powinieneś teraz otrzymać potwierdzenie, że twoje konto zostało otwarte. Od razu możesz zacząć z niego korzystać. Dzięki ofercie promocyjnej, powinieneś od razu dysponować pewnym niewielkim saldem.
  • Chcieliśmy, aby proces otwierania konta był jak najkrótszy, byś mógł jak najszybciej zacząć korzystać z systemu.
  • Zapewne pragniesz teraz od razu spróbować, jak to wszystko działa. Przejdź do strony głównej Zloto.BullionVault.pl i przyciśnij przycisk logowania. Wprowadź swój login i hasło. W ten sposób rozpoczynasz swoją pierwszą sesję w BullionVault. Gram złota czy każda dostępna na koncie sumka pieniędzy przypisana jest tam w ramach promocji i już teraz można nimi obracać. Sprawdź stan swojego konta klikając TWOJE KONTOi przechodząc do opcji sub-menu SALDO.
  • Powinieneś też w najbliższym czasie wprowadzić do swojego konta więcej danych. W szczególności powinieneś pomyśleć o ustawieniu "alarmu przeciwwłamaniowego" (Burglar Alarm), wprowadzając swój numer telefonu komórkowego, na który będziemy wysyłac SMSy. Podniesie to twoje bezpieczeństwo.
  • Dostęp do pozostałych danych masz w TWOIM KONCIE,w opcji USTAWIENIA.