Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Jak otworzyć konto? - szczegółowo

Jeśli masz jakikolwiek problem, napisz do nas maila. Adres znajdziesz pod linkiem "kontakt" w prawym górnym rogu strony głównej BullionVault.

Procedura

Krok 1.
mniej szczegółowo
Otwórz stronę główną Zloto.BullionVault.pl

Krok 2.
mniej szczegółowo
Kliknij przycisk  OTWÓRZ KONTO  (u góry ekranu, pośrodku). Zobaczysz wówczas tę stronę:

Krok 3.
mniej szczegółowo
Wypełnij pole przeznaczone na Twój login. Powinno to być coś od 6 do 12 znaków, wyłącznie litery i cyfry, bez spacji. Stanie się to identyfikatorem Twojego konta, odpowiednikiem jego numeru. Zapamiętaj je, by móc się później bez problemu i poprawnie logować do swojego konta.
Krok 4.
mniej szczegółowo
Wypełnij pole przeznaczone na Twój adres email. To tego adresu będziemy używać w komunikacji z Tobą. Na ten adres będziemy wysyłać miesięczne wyciągi z konta czy potwierdzenia wykonania transakcji.

Jeśli używasz wielu adresów email, prosimy o wprowadzenie tutaj tego, który traktujesz poważnie. Twoje bezpieczeństwo ulega zmniejszeniu, jeżeli - w razie, gdyby coś się działo na Twoim koncie - nie możemy się z Tobą skontaktować na adres email, który jest bezpieczny i do którego zaglądasz wystarczająco często.
Krok 5.
mniej szczegółowo
Wprowadź i potwierdź swoje hasło. Zwróć uwagę, czy wprowadzasz małe czy duże litery - w przypadku hasła system traktuje je jako odrębne znaki. Nie zapomnij go! Będzie ono konieczne, byś mógł się w przyszłości logować.
Krok 6.
mniej szczegółowo
Jeżeli BullionVault oferuje w danym momencie jakąś promocję, na saldach Twojego konta automatycznie pojawią się pewne drobne ilości kruszcu i pieniędzy. Na temat promocji więcej możesz się dowiedzieć tutaj.
Krok 7.
mniej szczegółowo
Musisz odhaczyć parafkę w okienku pytającym o potwierdzenie, że przeczytałeś, rozumiesz i akceptujesz Regulamin świadczenia przez nas usług. Jeśli tak, przyciśnij  OTWÓRZ KONTO  .

Co dzieje się potem?

  • Na ekranie powinieneś teraz otrzymać potwierdzenie, że twoje konto zostało otwarte. Od razu możesz zacząć z niego korzystać. Dzięki ofercie promocyjnej, powinieneś od razu dysponować pewnym niewielkim saldem.
  • Chcieliśmy, aby proces otwierania konta był jak najkrótszy, byś mógł jak najszybciej zacząć korzystać z systemu.
  • Zapewne pragniesz teraz od razu spróbować, jak to wszystko działa. Przejdź do strony głównej Zloto.BullionVault.pl i przyciśnij przycisk logowania. Wprowadź swój login i hasło. W ten sposób rozpoczynasz swoją pierwszą sesję w BullionVault. Gram złota czy każda dostępna na koncie sumka pieniędzy przypisana jest tam w ramach promocji i już teraz można nimi obracać. Sprawdź stan swojego konta klikając  TWOJE KONTO   i przechodząc do opcji sub-menu  SALDO .
  • Powinieneś też w najbliższym czasie wprowadzić do swojego konta więcej danych. W szczególności powinieneś pomyśleć o ustawieniu "alarmu przeciwwłamaniowego" (Burglar Alarm), wprowadzając swój numer telefonu komórkowego, na który będziemy wysyłac SMSy. Podniesie to twoje bezpieczeństwo.
  • Dostęp do pozostałych danych masz w  TWOIM KONCIE ,  w opcji  USTAWIENIA .

© BullionVault Ltd .