Automatyczny Plan Inwestowania w Złoto

  • Złoto profesjonalnie przechowywane w skarbcu w Szwajcarii.
  • Upoważniasz BullionVault do kupowania na Twoje konto kruszcu po Cenie Londyńskiej, ogłaszanej każdego dnia
  • Zlecasz regularny przelew z konta w banku.
  • Sprzedajesz swoje złoto i wypłacasz środki, kiedy tylko chcesz; nie ma okresu minimalnego a więc i żadnych karnych opłat za przedwczesne wypłacenie oszczędności.
Załóż konto już dzisiaj

Regularne oszczędzanie w złocie przechowywanym w skarbcu w Szwajcarii

Automatyczny Plan Inwestowania w Złoto z BullionVault pozwala Ci oszczędzać w złocie przy minimalnym wysiłku z Twojej strony. BullionVault będzie używać dostępnych na Twoim koncie środków, by kupić za nie złoto po popołudniowej Cenie Londyńskiej, stanowiącej światowy wzorzec cenowy dla profesjonalnych rynków metali szlachetnych.

Twoje złoto kumuluje się w profesjonalnym, niezwykle bezpiecznym skarbcu w Zurychu w Szwajcarii. Swoje regularne przelewy możesz przerwać w dowolnym momencie, podobnie jak wypłacić środki - nie obowiązuje Cię żaden okres wypowiedzenia, nie ma karnej opłaty za rezygnację przed terminem, bo nie narzucamy, jak długo możesz czy powinieneś korzystać z usługi.

Więcej o Automatycznym Planie Inwestowania w Złoto.

Jak zainicjować własny Automatyczny Plan Inwestowania w Złoto?

  • Załóż konto w BullionVault, parafując na stronie rejestracji kratkę tam, gdzie upoważniasz BullionVault do kupowania złota w Twoim imieniu. Ta kratka informuje BullionVault, by kupować dla Ciebie złoto po popołudniowym kursie London Gold Fix (za wszystkie dostępne na koncie środki walutowe).
  • Przelej pieniądze na konto. Możesz to zrobić ze swojego konta przez Internet lub kontaktując się bezpośrednio ze swoim bankiem. Ze swojego konta w banku możesz zlecić stałe polecenie przelewu i regularnie odkładać te pieniądze w formie rosnącej systematycznie własnej ilości złota.

Ile to kosztuje?

Będziesz płacić prowizję w wysokości 0,5% od zakupów po Cenie Londyńskiej oraz standardową miesięczną opłatę za przechowywanie w wysokości 0,01%, ale nie mniej niż 4$ miesięcznie (z wliczonym ubezpieczeniem). Transkacje w funtach szterlingach i euro obciążone są oprócz tego dodatkową opłatą za zmianę waluty (z podstawowej waluty na rynku złota, jaką jest dolar): 0,3%.

Dlaczego BullionVault?

BullionVault jest największym na świecie serwisem internetowym umożliwiającym inwestowanie w złoto i srebro, oferującym inwestorom prywatnym dostęp do profesjonalnych rynków kruszcu. BullionVault przechowuje łącznie 2,2 mld $ w aktywach 42 000 klientów.

Złoto i srebro BullionVault są bezpiecznie przechowywane w profesjonalnych skarbcach. Dzięki temu przechowywanie (z wliczonym już ubezpieczeniem) jest tańsze niż jakakolwiek porównywalna konkurencyjna usługa.

Tylko BullionVault daje Ci możliwość kupowania złota i srebra po Cenie Londyńskiej.

Założenie konta w BullionVault nic nie kosztuje i zwykle zajmuje mniej niż minutę.

Więcej o BullionVault