Najczęściej zadawane pytania, ogólne informacje i przewodnik "krok po kroku"

Oferta promocyjna - w szczegółach

Srebro w prezencie

BullionVault rozdaje metal i gotówkę, byś Ty także mógł poznać najbezpieczniejszy i najekonomiczniejszy sposób kupowania, posiadania, przechowywania i sprzedawania złota i srebra inwestycyjnego w standardzie profesjonalnym.

Chodzi nam o to, żebyś obracając tą drobną ilością uzyskaną w promocji, mógł przetestować nasz system i nauczyć się, jak za jego pośrednictwem kupować i sprzedawać.Może się nawet zdarzyć, że będziesz mógł to saldo podnieść, zręcznie obracając tą porcją i wykorzystując wahania cen, do tego jednak potrzebne są pewne umiejętności, no i trochę szczęścia.Najprawdopodoboniej będziesz po prostu dysponował wystarczającymi środkami, by sprzedać i kupić tych kilka gramów srebra kilkakrotnie.

Może się okazać, np. gdy cena pójdzie do góry, że nie będziesz mógł odkupić tej samej ilości po raz kolejny z rzędu. Mamy jednak nadzieję, że w międzyczasie zdążysz mimo wszystko przećwiczyć cały proces na tyle, by czuć się w naszym systemie na tyle swobodnie, żeby zainwestować w złoto lub srebro własne środki. Do tego czasu saldo na twoim koncie, jak najbardziej prawdziwe, jest oczywiście bardzo niewielkie.

Jeżeli ta promocyjna porcja przypadła Ci w konsekwencji któregoś z naszych maili promocyjnych, żeby ją alokować w swoim imieniu, nie zwlekaj z założeniem konta - oferta po pięciu dniach przepadnie.

Procedura

Krok 1. mniej szczegółowo Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć konto, wprowadzając odpowiedni kod aktywujący promocję.Mamy dwa przewodniki instruujące, jak otworzyć konto: jeden jest dla tych, którzy mają odrobinę doświadczenia z Internetem, a drugi, bardziej szczegółowy, pomoże krok po kroku, wyjaśniając, co należy wpisać w każdym kolejnym polu. 

Co się dzieje potem?

  • A teraz do przodu!Zaloguj się przy użyciu swojego nowego loginu i hasła. Rozejrzyj się wokół. Większość powinna być zrozumiała intuicyjnie, ale w razie czego masz zawsze do dyspozycji strony pomocy z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.Znajdziesz tam zapewne mnóstwo spraw, których sam jeszcze nie zrozumiałeś albo na nie jeszcze nie wpadłeś.
  • Większość naszych promocji oferuje pewne saldo początkowe. Jest ono oczywiście niewielkie i może być tak w złocie, jak w środkach walutowych.Ponieważ jednak minimalną jendostką transakcji jest u nas zaledwie jeden gram (złota lub srebra), jest to ilość wystarczająca, by zdobyć orientację w systemie i nauczyć się kupować i sprzedawać za pośrednictwem BullionVault.Powodzenia!
  • Mamy nadzieję, że nasz system przypadnie Ci wkrótce do gustu i postanowisz kupić z nami więcej złota.W tym celu będziesz musiał zasilić swoje konto.Tutaj możesz sprawdzić, jak to zrobić.
  • Nie zapomnij dokonać "walidacji" swojego konta.Jest to bardzo ważne.Jeżeli konto nie będzie ani walidowane, ani zasilone, możemy je zamknąć a jego saldo przenieść do puli kolejnych promocji.