Wybory w USA - możliwa zmienność rynku

We wtorek 3 listopada w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie.

Wynik wyborów może zostać ogłoszony we wczesnych godzinach rannych w środę, jednak może też zostać rozstrzygnięty przez Sąd Najwyższy USA. W takim przypadku rozstrzygnięcie może potrwać kilka dni lub tygodni.

Platforma wymiany na  żywo będzie oczywiście aktywna 24/7, jak zwykle. Prosimy  zachować ostrożność przy handlowaniu tym, co może okazać się wynikiem jedynie szybkiej akcji. Różnica pomiędzy cenami kupna i sprzedaży może być większa niż w zazwyczaj.

Dla przypomnienia, oprócz platformy wymiany istnieje również możliwość  również kupna i sprzedaży  złota lub srebra po dziennej globalnej cenie referencyjnej LBMA. Taka transakcja zostanie rozliczona w ciągu 2 dni. W przeciwieństwie do tego, używając  platformy wymiany na żywo, rozliczenie jest natychmiastowe. Prosimy pamiętać, że można kupować lub sprzedawać tylko złoto, które zostało już dostarczone do skarbca.

Aby śledzić ceny złota na żywo, polecamy skorzystać z naszego wykresu cen na żywo, natychmiastowych alertów cenowych wysyłanych pocztą elektroniczną lub na Twitterze.

Jeśli masz jakiekolwiek  pytania,  prosimy o śmiało się z nami kontaktować.