Aktualizacja klienta

10:25 GMT Piątek, 20 marca 2020 r.

Obsługa klienta: Wyjątkowe ilości

Obecnie doświadczamy wyjątkowej ilości zgłoszeń dotyczących obsługi klienta, ponieważ zapotrzebowanie na fizyczne metale szlachetne jest niesamowicie wysokie, a zainteresowanie platformą BullionVault bije rekordy popularności. Dział obsługi klienta BullionVault kontynuuje pracę w pełnym wymiarze godzin, ale ze względu na ilość napływających do nas zapytań czas oczekiwania na odpowiedzi jest dłuższy niż zwykle.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, uprzejmie prosimy – w ramach możliwości – kontaktować się z nami mailowo, a nie telefonicznie.

Dostępność kruszcu jest ograniczona, a spready dużo szersze.

BullionVault oraz wszyscy użytkownicy platformy handlują metalem fizycznym, który spoczywa w akredytowanych skarbcach. Ze względu na obecną sytuację na rynku, oraz na bardzo duży popyt, dostępność metalu jest ograniczona, a zapasy w niektórych skarbcach są na wyczerpaniu (zapasy srebra w Zurychu szczególnie)

Na bieżąco zlecamy nowe dostawy kruszcu, ale popyt w ostatnich dnich wcale nie maleje i metal schodzi bardzi szybko, co wiąże się z tym, że oferty cenowe składane przez użytkowników na platformie wymiany są o wiele wyższe niż zwykle od aktualnej ceny rynkowej (spot).

Aby uchronić Cię przed zakupem po zawyżonej cenie, platforma wymiany BullionVault została zaprojektowana tak, aby odrzucać zlecenia, które odbiegają od ceny spot o więcej niż 10%. Starsze zlecenia, odbiegające o ponad 10%, złożone jeszcze, gdy cena rynkowa była inna, nadal pozostaną aktywne, ale nowe już nie – no chyba, że cena rynkowa gwałtownie pójdzie w górę i zostaną wypełnione.

Kiedy tylko uzupełnimy zapasy metalu w skarbcach, boty BullionVault, od razu wystawią go na sprzedaż. W międzyczasie handel pomiędzy użytkownikamu BullionVault na platformie jest nadal możliwy – 24 godziny na dobę.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów, nie udało Ci się złożyć zlecenia na platformie wymiany, pamiętać, że możesz również handlować metalem po londyńskiej cenie dnia.

Srebro z Zurychu: Bezpłatny transfer ze skarbca w Londynie

Chociaż Zurych cieszy się nieco większym zainteresowaniem wśród użytkowników BullionVault pod względem zakupu srebra, Londyn nadal pozostaje centrum światowego handlu srrebrem o czym świadczą ciaśniejsze spready, większa dostępność srebra oraz szybsza możliwość dostawy.

Jeżeli chcesz kupić srebro w Zurychu -- ale ostatnio ze względu na ograniczone zapasy, nie było to możliwe – złoż zlecenie zakupu w Londynie już teraz, a my za darmo przetransportujemy Twój kruszec do Zurychu, pod warunkiem, że złożysz zlecenie zakupu w ciągu 7 dni.

Niniejsza oferta pozostanie dostępna od czwartku 19 marca, od godziny 00:00 czasu londyńskiego, do 25 marca 2020 r do godziny 23:59. Jeśli kupisz srebro w Londynie w tym okresie, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia transferu do Zurychu, kiedy tylko zapasy metalu wrócą do normy.