Dlaczego Audyt Codzienny się opóźnił?

Przepraszamy za opóźnienia związane z publikacją Audytu Codziennego. Zostało to spowodowane zmianą akredytowanego operatora skarbca dla srebra w Zurychu.

Transfer 305 ton srebra z Brink's do skarbca Loomis zajął kilka dni. Po przeniesieniu metalu, firma Loomis musiała dokonać inspekcji 10 127 sztab, co wydłużyło cały proces o następne kilka dni.

Firma Loomis powinna przesłać aktualną listę sztab do BullionVault w środę, 17 października. Zaraz po otrzymaniu listy, opublikujemy Audyt Codzienny. W międzyczasie otrzymaliśmy potwierdzenie na piśmie, że srebro zostało dostarczone. Potwierdzenie jest dostępne tutaj (w języku angielskim).

Od 3 października 2018 listy sztab dla wszystkich innych skarbców -- z wyjątkiem platyny w Londynie -- nie uległy żadnym zmianom. Ilość platyny w Londynie powiększyła się o 920,468 uncji trojańskich (28,629 kg) co oznacza, że do całkowitej listy sztab dodaliśmy 6 sztab Good Delivery.

W razie jakichkolwiek pytań związanych ze zmianą operatora skarbca, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta BullionVault.