Wykres cen srebra -

 

Ceny srebra na żywo

© BullionVault Ltd - Powiadomienia o cenach via Twitter.Ceny złota - wykres na żywo.

Ceny srebra na żywo - Londyn, Zurych, Singapur i Toronto - BullionVault

Wykresy BullionVault - garść wyjaśnień

Wykres BullionVault pokazuje w czasie rzeczywistym ceny spot na profesjonalnych rynkach srebra na świecie. Po tych samych cenach możesz następnie kupić srebro używając serwisu BullionVault.

Oferujemy najszybsze dostępne online aktualizacje danych, przetwarzane co 5 sekund. Nie trzeba nawet odświeżać okna wyszukiwarki. Wykres oferuje Ci również historyczne dane sięgające 20 lat wstecz, dzięki czemu możesz przyjrzeć się także trendom długofalowym. Najświeższe i historyczne dane dostępne są w siedmiu różnych walutach.

Wykres pozwala Ci wybrać jedną spośród następujących walut: euro, dolar USA, dolar australijski, dolar kanadyjski, japoński jen, frank szwajcarski i funt szterling.

Kupujzłoto i srebro za dolary, euro lub funty.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego ceny na Platformie Wymiany BullionVault ulegają zmianom w ciągu weekendów, kiedy wykres pozostaje nieruchomy?
Wykres cen złota i srebra na stronie BullionVault przetwarza dane pobierane ze światowych hurtowych rynków kruszców, które w weekendy i święta są zamknięte. Serwis BullionVault natomiast nigdy nie jest "zamknięty", umożliwiając dokonywanie transakcji 24 godziny na dobę, każdego bez wyjątku dnia w roku.
Czy mogę kupić po tych cenach?
Tak. BullionVault oferuje inwestorom prywatnym na całym świecie dostęp do profesjonalnych rynków kruszcu. Możesz korzystać z najniższych kosztów kupowania, sprzedawania i przechowywania, poczynając już od jednego grama czyli zaledwie ułamka uncji.
Co to takiego London Fix?
Londyn jest sercem światowego rynku fizycznego złota. Dwa razy dziennie największe tutejsze banki bulionowe uzgadniają oficjalną cenę, na podstawie której rozliczają swoje oczekujące transakcje i cena ta znana jest jako London Gold Fix.
Czym jest BullionVault?
BullionVault jest obecnie największą na świecie usługą internetową oferującą możliwość inwestowania w złoto i srebro, przechowując kruszce o łącznej wartości około 2 miliarda $ dla ponad 50 000 użytkowników.

Otworzenie konta nic nie kosztuje, zabiera jedynie minutę i pozwala natychmiast zacząć wykonywanie transakcji drobną ilością kruszcu, którą otrzymasz od nas w momencie rejestracji.

Otwórz konto już dzisiaj